3

studijní programy Bc.

7

specializací a zaměření

3

města, ve kterých působíme

Připravíme Vás na úspěšnou kariéru

V rámci jedinečného studijního programu Hotelnictví, cestovní ruch a marketing mají studenti možnost si sami vybrat oblast, na kterou by se chtěli zaměřit. Z tohoto důvodu je na výběr specializace Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Marketing ve službách. Zájemci, kteří by chtěli působit v oblasti financí, auditorství a účetnictví mají možnost studovat Účetnictví a finanční řízení podniku, a to v Praze, Znojmě i Bratislavě. Pro zájemce, kteří by chtěli studovat čistě v angličtině, je také k dispozici studijní program Hospitality management (Bc.), který již absolvovalo několik stovek studentů. Všechny bakalářské studijní programy jsou akreditovány MŠMT.

Bakalářské studium

Studijní programy

Program

Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Bc.)

Naučte se vše o práci a podnikání v hotelnictví, cestovním ruchu a marketingu.

Zobrazit více

Program

Účetnictví a finanční řízení podniku (Bc.)

Vstupte do světa financí a vybudujte si úspěšnou kariéru.

Zobrazit více

Program

Hospitality management (Bc.)

Naučte se vše o hotelnictví v anglickém jazyce.

Zobrazit více

Profily absolventů VŠHE

Absolventi VŠHE nacházejí velmi široké uplatnění na trhu práce. Jsou připraveni zastávat manažerské a klíčové provozní pozice v celém spektru služeb v hotelnictví, gastronomii nebo také v lázeňských a wellness zařízeních a dalších podnicích cestovního ruchu. Absolventi Účetnictví a finančního řízení podniku se nejčastěji uplatní jako auditoři ve velkých auditorských firmách, krizoví manažeři, na ministerstvu financí či ve vyšším managementu obchodních a finančních firmách. Navíc díky získaným znalostem z oboru a marketingu jsou všichni absolventi schopni nastartovat vlastní podnikání hned po studiu.

Nejlepší reklamou jsou spokojení studenti.

David

Na VŠH se mi nejvíce líbilo propojení odborné teorie s praxí. To, co jsme se na hodinách naučili, jsme si pak mohli vyzkoušet v praxi. Je to skvělá příprava pro všechny budoucí hoteliéry. Na studium budu vždy velmi rád vzpomínat, bylo to dobré rozhodnutí.

Barbora

Tři roky na Vysoké škole hotelové jsou jako lusknutím prstů pryč. Přátelská atmosféra, profesionalita akademických pracovníků, aktuálnost řešených témat a úzké propojení s praxí je jen malý výčet věcí, kterými lze Vysokou školu hotelovou charakterizovat. Stává se tak skvělým odrazovým můstkem pro tvoření vlastní budoucnosti.

Jana

VŠH mi poskytla široký rozhled. Mohu se pohybovat v oblasti hotelnictví, ale také v gastronomii, cestovním ruchu či marketingu. Hotelnictví mě vždy lákalo a nyní, jak absolvent, mám velkou šanci se v něm i uplatnit. Vyučující jsou lidé na správném místě, kteří mají bohaté zkušenosti a snaží se studentům předat co nejvíce

Vysoká škola hotelová a ekonomická

Vysoká škola hotelová a ekonomická

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá! Během dne otevřených dveří budete mít možnost prohlédnout si prostory VŠHE, poznat vyučující a rovněž se zeptat na všechno, co vás zajímá.

15. 11. 2022Praha
14. 12. 2022Praha
Indiv. termínZnojmo
Indiv. termínBratislava

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.