Jedinečné programy a prvotřídní vyučující

VŠHE se jako jediná vysoká škola v České republice a na Slovensku zaměřuje na výuku hotelnictví, cestovního ruchu a marketingu. Díky studiu na VŠHE se dozvíte, jak řídit hotely a restaurace, budete moci zastávat vrcholové pozice v segmentu cestovního ruchu, případně budete moci uplatnit své znalosti z marketingu a managementu při rozběhu vlastního podnikání. Jako jedna z mála soukromých vysokých škol VŠHE také připravuje své studenty na úspěšnou kariéru ve finančním sektoru díky studijnímu programu Účetnictví a finanční řízení podniků. Po celou dobu studia vás budou učit experti z praxe jako generální ředitelka největšího aquaparku ve střední Evropě Ing. Mgr. Vladana Horáková, MBA, známý český sommeliér Ing. Jiří Zelený nebo místostarosta Čelákovic a člen vzdělávací sekce Asociace hotelů a restaurací ČR Ing. Petr Studnička, PhD.

Úspěšní absolventi

Úspěšní studenti jsou naší nejlepší vizitkou. Z tisíců studentů, kteří absolvovali studium na VŠHE, se stali úspěšní manažeři, podnikatelé, PR a event manažeři, pracovníci v masmédiích, finančníci či klíčoví provozovatelé v celé řadě služeb v hotelnictví, lázeňství a gastronomii. Mezi známé absolventy patří například jednatel Tomáš Blabla, ředitel resortu Valachy a Hoteliér roku 2014, Michal Filip, jednatel společnosti Prague Hotels s.r.o. a majitel Lucerna Music Baru, Veronika Dalekorejová, ředitelka marketingu v hotelu Alcron, či influencer a poradce v TV show Peče celá země Josef Maršálek.

Výborné zázemí a důraz na praxi

K vybudování úspěšné kariéry je vhodné, aby studenti aplikovali své nové znalosti do praxe již během studia. I z tohoto důvodu si mohou studenti vyzkoušet práci a vedení personálu v restauraci nebo baru, které fungují přímo na škole v Praze. Studenti si také mohou vyzkoušet jednání s dodavateli surovin a nápojů. Kromě toho mohou získávat pracovní zkušenosti již během studia i u našich partnerů, jako například CPI Hotels, Apogeo Group, BDO CA či Aquapalace Praha a mnohé z těchto stáží jsou i placené.

Proč studovat na VŠHE

Poslechněte si, jaké zkušenosti s VŠHE mají naši studenti.